eDocházka

Program eDocházka je určen pro malé a střední organizace pro komplexní evidenci a správu docházky. Program automatizuje většinu činností spojených s touto správou a umožňuje pořizování i správu z více počítačů v síti najednou.
Program vytváří denní, týdenní a měsíční statistiky. Součástí programu je i modul schopný vytvářet uzávěrku docházky za předem definované období. Veškeré statistiky lze tisknout nebo exportovat do souborů.

Pro více informací o programu a jeho vlastnostech si prohlédněte leták programu. Z tohoto serveru si můžete program eDocházka stáhnout ve Start verzi. Stránka technické podpory k programu je k dispozici zde.


Balík ePodnik:

Představujeme naše řešení pro malé a střední podniky - ePodnik. Součástí tohoto balíku řešení budou programy pro zpracování a automatizaci mnoha agend ve Vaší firmě (eDocházka, ePošta, eZnalosti, ...).

Protože je nám jasné, že firma se postupně rozvíjí, tak jsme každý program tohoto řešení vyvinuli tak, aby mohl růst stejně jako Vaše firma. Programy jsou tak standardně k dispozici ve dvou hlavních verzích, tj. Start verze a Registrovaná verze.

  • Bonus verze - je plně funkční verze programu zdarma ke stažení. Tato verze je identická s Registrovanou verzí, ale s tím rozdílem, že nevyžaduje zadání registračního čísla.

  • Start verze - tato verze nyní není k dispozici - nahradila ji verze Bonus

  • Registrovaná verze - tato verze nyní není k dispozici - nahradila ji verze Bonus

  • Demo verze - tato verze nyní není k dispozici - nahradila ji verze Bonus

Všechny tyto verze jsou pro Vaše pohodlí obsaženy v jediném instalačním balíku, který lze zdarma stáhnout ze stránky stažení na tomto serveru.

Všechny programy a verze v balíku ePodnik mají podobné ovládání a řídí se stejnou filozofií. Všechny programy tedy umožňují práci v síti, obsahují moduly pro import a export dat (export je možný do Wordu, Excelu a na Internet), základním formátem pro výměnu dat je progresivní formát XML (lze prohlížet v Internet Exploreru).

Bonus 2009
Programy balíku ePodnik jsou nyní k dispozici ve verzi Bonus 2009. Tato speciální verze je k dispozici zdarma a obsahuje veškerou funkčnost plné verze programů. Verzi Bonus 2009 stahujte ze stránky Stažení.